Studio Vaněk Design

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimír Vaněk

 
Telefon: 731 103 725IČO: 74662996
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.DIČ: CZ8304193315
Skype: vlada83 
Číslo účtu: 670100 – 2204504330/6210 (mBank)Nejsem plátce DPH
 
 
Kontaktní adresa:
U Koše 129, 500 03 Hradec Králové 

 

Vyhlášení vítězů naší soutěže

Systémově náhodně zvolená čísla rozhodla o trojici šťastlivců, kteří od nás obdrží dárkové poukazy na nákup v naší prodejně či eshopu

 

1. Iveta Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (500 kč)

2. Kamila Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (300 Kč)

3. Jana Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (200 Kč)

 

Připravujeme vyhlášení výsledků

 

Podmínky soutěže

 1. Pro zařazení do soutěže je nutné vyplnit registrační formulářplatí i pro zákazníky již v našem eshopu registrované, i ti se musí pro účast v soutěži registrovat.

 2. Do soutěže o ceny budou zařazeni ti soutěžící, kteří správně zodpoví 100% kvízových otázek (celkem 5 otázek), 3 z nich pak budou vylosováni, platí, že dotyčný musí být naším fanouškem na facebooku.

 3. Výherci budou o výhře kontaktováni na jimi uvedenou e-mailovou adresu.

 4. Dne 31. 4. 2013 vyhlásí organizátor výsledky soutěže - výsledky budou uveřejněny na stránkách eshopu www.ifantazie.cz

 5. Pokud výherce cenu odmítne nebo ji nevyužije ve lhůtě do 30 dnů od zaslání vyrozumění o výhře, ztrácí na poskytnutí výhry nárok.

 6. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla a podmínky soutěže.

 7. Výherci nevzniká na výhru právní nárok.

Při vyplňování formuláře na stránkách www.ifantazie.cz poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. fantazie s.r.o. si uvědomuje důvěrnost vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů. Soutěž běží skrze soutěžní platformu studia Vaněkdesign

Prohlášení k ochraně osobních údajů

Společnost Bytové doplňky Fantazie s.r.o.. zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek, jakožto i všechny údaje získané z dotazníků a anket, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a Fantazie s.r.o. údaje zlikviduje.

Společnost Fantazie s.r.o., jako provozovatel stránek www.ifantazie.cz tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané výše uvedenými způsoby považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům. Registrací v soutěži souhlasíte se zasíláním občasných emailových newsletterů společnosti Fantazie.

Nabízíme kompletní servis v oblasti správy webových stránek a rozsáhlých prezentací. Nemáte čas se o svůj web starat, pravidelně ho aktualizovat? Pak využijte naší nabídky a my se o Váš web postaráme na klíč. 

Můžeme pro Vás psát texty do novinek a aktualit. Přidávat zboží do eshopu, sledovat statistiky návštěvnosti v Google Analytics.

Aktualizace Joomla stránek

Postaráme se o Váš Joomla web, který budeme pravidelně aktualizovat a udržovat. Vyvarujete se tak možných bezpečnostních rizik spojených s odkládáním aktualizací open source redakčních systému Joomla Wordpress. Nevystavujte svůj web riziku napadení stránek hackery a jejich smazáním!

Správa webových stránek

Máme dlouholeté zkušenosti se správou webů - starali jsme o webové prezentace značky NIVEA a NIVAEforMEN. Měli jsme na starost webové prezentace politické strany Věci Veřejné. 

Svěřte nám svůj web či eshop a budete bez starostí.

Díky naší dlouholeté praxi s redakčním systémem Joomla Vám můžeme nabídnout individuální školení dle Vašich potřeb. Školení Joomla je určeno každému, kdo pracuje s redakčním systémem Joomla nebo na něm chce vytvářet internetové stránky. Na školení Vás naučíme jak Joomlu nainstalovat, správně nastavit, orientovat se v administrační části, vytvořit strukturu internetové prezentace, publikovat obsah www stránek a neopomeneme ani základy SEO. 

Pro účast na školení není nutná předchozí znalost redakčního systému nebo webového programování, je ale nutná základní znalost práce s počítačem.

V cms Joomla teprve začínáte?

Nevadí, srozumitelnou formou Vám ukážeme, jak jednoduché je vytvořit v redakčním systému Joomla článek nebo přidat položku do menu. Vysvětlíme principy ovládání WYSIWYG editoru JCE, vkládání obrázků do článků a další věci, které budete pro správu svých stránek potřebovat. 

Délka školení: 6 hodin  |   Cena: 1900 Kč / osoba

Jste pokročilý uživatel cms Joomla? 

Pak Vám ukážeme některé tipy a triky, jak si ulehčit práci. Instalace rozšíření, správa fotogalerie, úprava vzhledu stránky. Zodpovíme vaše dotazy a individuálně s Vámi projdeme problémy či nejasnosti při správě Vašich vlastních stránek. 

Délka školení: 6 hodin  |   Cena: 2100 Kč / osoba

Osnova školení pro začátečníky

 • Představení možností cms Joomla! 
 • Popis administrace 
 • Globální nastavení 
 • Tvorba obsahu 
 • Jak vytvořit efektivní strukturu webu 
 • Tvorba nabídek 
 • Co jsou moduly a jak se používají 
 • Základní správa uživatelů 
 • Diskuse a individuální doporučení

Osnova školení pro pokročilé

 • Tvorba obsahu a pokročilé úpravy
 • Tvorba nabídek 
 • Moduly a jejich použití
 • Migrace a zálohování webu 
 • Jak si vybrat webhosting
 • Xampp a joomla na lokálním serveru
 • Základy SEO a nastavení Joomla SEO
 • Administrace vybraných rozšíření
 • Diskuse a individuální doporučení

Uvedená osnova je doporučená, skutečný obsah školení se může mírně lišit dle potřeb aktuální skupiny účastníků.

Pokud byste měli zájem školení uspořádat ve vaší společnosti, kontaktujte nás, rádi vám vypracujeme nabídku s cenovou kalkulací na míru. Běžně školíme kdekoli v ČR.


Rozhodli jste se prodávat na internetu a řešíte u koho si eshop necháte zhotovit, případně jaké řešení je to nejlepší?

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky. Specializujeme se na výrobu jednoduchých i technicky náročných eshopů s důrazem na kvalitní optimalizaci a tedy i návštěvnost Vašeho eshopu. Důkazem, že se nám práce daří, jsou naši spokojení klienti a věříme, že jimi budete i Vy.

Proč si vybrat nás a naše eshopové řešení?

Nehrajeme si na mistry světa ani klienty neoslňujeme ultra nízkou cenou jako naši konkurenti. Rozhodně Vám eshop nezhotovíme zdarma, ani zdarma nepronajmeme. Za 5 let praxe o sobě můžeme říct, že online obchodům rozumíme a víme, že kvalitní řešení něco stojí. Přesto si nemyslíme, že pořízení eshopu musí být nákladná záležitost, která by Vás měla vyjít na statisíce jako u velkých komerčních studií, která z Vás budou chtít vytáhnout co nejvíce peněz, jelikož živení rozsáhlého týmu něco stojí. 

 

V našem studiu jsme vsadili na propracované eshopové řešení Virtuemart, které je doplňkem námi používaného redakčního systému Joomla. Ano, jedná se o open source, my tomuto eshopu na základě naišch zkušeností plně věříme a víme, že se vyrovná komerčním řešením, která vyjdou na desetitisíce korun. 

Proč eshop Virtuemart?

Narozdíl od konkurenčních řešení, je to eshop Virtuemart open source řešení, tedy v základní verzi dostupný komukoliv zdarma. Nebudete tedy závislí na licenci či jeho dodavateli. V případě potřeby, můžete s eshopem nakládat podle svého vlastního uvážení. U klasických komerčních řešení jiných firem byste museli podepsat smlouvu, platit zhotoviteli měsíční poplatek za hosting a údržbu. Eshop by tak zůstal u zhotovitele, Vy byste vlastnili jen jeho obsah. Při přechodu či odchodu od zhotovitele byste se dostali do začarovaného kruhu. To u nás nehrozí, od začátku máte eshop plně pod kontrolou.

  

Jistě, můžete vsadit kartu na konkurenční systémy na bázi eshop snadno nebo eshop rychle, kde si za pár stokorun obchod pronajmete. Bohužel, co klient zjistí až s odstupem času, je fakt, že tato varianta má jeden háček, a to, že eshop nikdy nebude Váš, ale budete vlastnit pouze jeho licenci. Co to znamená? Nikdy si eshop nespustíte na vlastním hostingu, ani s ním od dodavatelské firmy v případě nespokojenosti neodejdete. 

Navíc při pravidelné měsíční platbě 500 Kč hravě zjistíte, že za eshop za 2 roky provozu zaplatíte částku, za kterou jste mohli mít eshopové řešení od nás. To by bylo Vaše, kdežto u konkurence budete stále jen v pronájmu. V případě, že s námi nebudete spokojeni, můžete si eshop nechat spravovat od konkurence. Obchod je zcela ve Vašem vlastnictví.

Co eshop Virtuemart umí?

Dalo by se říct, že v podstatě vše, ovšem bylo by zcestné se domnívat, že pořízením samotného eshopu začnete ihned prodávat a vydělávat. Tak to na internetu nechodí, o čemž se už mnozí snílci přesvědčili. Pokud si myslíte, že bude stačit pouze zakoupit eshop a vše půjde samo jste na omylu. Je potřeba počítat s dalšími náklady na optimalizaci eshopu pro vyhledávače. Dnes již neexistuje díra na trhu, naopak nové eshopy se musí vyrovnat se stávající konkurencí, proto je nezbytné počítat s dalšími náklady na marketing, reklamu a další aktivity potřebné k budování silného a úspěšnho eshopu.

My tyto triky a postupy známe a rádi Vám s nimi pomůžeme.

Naše eshopové řešení obsahuje vše potřebné pro úspěšné obchodování - možnost platit kartou, export produktů na zboží či heureku. Automatické odesílání objednávek na heureku pro službu Ověřeno Heurekou. Generování faktur a štítků pro odeslání. 

Náš eshop je možné propojit s účetním systémem Pohoda a to i se sledováním skladových zásob. Dále není problém napojit náš eshop na velkoobchod, odkud si bude stahovat veškeré zboží i s pravidelnou aktualizací cen a stavu zboží.

Detailní přehled vlastností eshopu Virtuemart

V našem studiu se soustředíme na tvorbu zajímavých internetových stránek postavených na prověřeném redakčním systému Joomla, který umožňuje snadnou obsluhu a správu stránek a naučí se ho ovládat i naprostý laik. Důkazem jsou naši klienti, kteří si většinou web po našem zaškolení spravují sami. My řešíme pouze aktualizaci cms Joomla.

Tvorba Joomla webu

Za dobu činnosti našeho studia jsme realizovali již více jak 90 internetových stránek či projektů, většina z nich jsou prezentace postavené právě na CMS Joomla. Redakční systém není automatickou součástí každých stránek, stránky malého rozsahu bez nutnosti časté aktualizace kódujeme čistě staticky jen v HTML.

Činnosti z oblasti Joomla webdesignu

 • grafické návrhy webů
 • kódování grafiky do xHTML šablon redakčního systému Joomla nebo čistě statické kódování bez redakčního systému
 • programování aplikací a rozšíření do cms Joomla a Virtuemart
 • doplnění obsahu na stránky buď z dodaných podkladů, nebo pro Váš web napíšeme vhodné texty, které zaujmou a navíc pomohou web posunout na přední pozice ve vyhledávačích

Trochu stranou pak stojí SEO – optimalizace pro vyhledávače, které je však nedílnou součástí realizace všech webových prezentací.
Kvalitně zpracované SEO (Search Engine Optimization) vám umožní přední postavení ve většině používaných vyhledávačů na vybraná klíčová slova. Detailnější informace o SEO

Možnosti cms Joomla

Máme zkušenosti s budováním rozsáhlých stránek. Vytváříme weby založené na redakčním systému Joomla, který svými možnostmi uspokojí každého zákazníka. 

Správa a aktualizace internetových Joomla prezentací

Po spuštění stránek zůstáváme klientům na blízku. Mnohým z nich nadále zajišťujeme pravidelnou webovou podporu – stránky zákazníkům spravujeme a aktualizujeme podle jejich požadavků. Pod svá křídla rádi zařadíme i prezentace vytvořené u konkurence.

Grafické návrhy 

V rámci naší grafické činnosti se soustředíme především na návrhy internetových prezentací a firemních logotypů. Spolupracujeme nebo jsme spolupracovali s předními marketingovými agenturami, za zmínku stojí především Ogilvy Group, pro kterou jsme realizovali grafické návrhy pozvánek a reklamních předmětů na nejrůznější akce (Whirpool, McDonald´s nebo Samsung).

V našich referencích naleznete také grafické návrhy online akcí a newsletterů značky NIVEA, které jsme subdodávali společnosti Allmedia4u. Ta byla internetovým partnerem společnosti Beiersdorf, která v Čechách a na Slovensku zastupuje značky NIVEA a EUCERIN

Díky rozsáhlým znalostem redakčního systému Joomla si můžeme dovolit navrhovat graficky zajímavé weby, které pro nás není problém do Joomla šablony převést. O našich grafických schopnostech se můžete přesvědčit v našich referencích.

Služby grafického studia:

 • grafické návrhy internetových stránek a bannerů
 • návrhy log a logotypů, vizitek
 • propagační materiály a tiskoviny (pozvánky, letáky)
 • narozeninová přání, firemní či osobní PF
 • vektorovou grafiku a ilustraci
 • grafický návrh emailového newsletteru

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače je způsob, jak dosáhnout předních pozic ve vyhledávačích na vybraná klíčová slova a tím získat pro své stránky co největší počet návštěvníků. Přední pozice ve vyhledávačích automaticky neznamenají hromadné zástupy lidí, kteří by na vaše stránky zavítali. Důležité je si určit, která klíčová slova jsou pro vás důležitá, ale zároveň lidmi na internetu nejvíce vyhledávaná.

SEO problematikou se zabýváme od samého počátku našeho webdesign studia, náš web si na vybraná klíčová slova stojí velmi dobře, stačí se podívat do našich seo referencí. Weby z naší dílny okupují přední místa ve vyhledávačích. Naše znalosti a zkušenosti jsou výsledkem dlouhého procesu zkoušení a testování nejrůznějších technik. Máme za sebou také školení u předního českého internetového guru Marka Prokopa, který patří k předním odborníkům na problematiku SEO.

Naše hlavní Joomla SEO reference: 


Eshop Protektory Vraník.cz

 

Eshop specializovaný na prodej protektorovaných pneumatik značky Vraník a hliníkových kol RSW a Racing Line. Eshop okupuje přední přičky na klíčová slova vraník, pneu vraník, protektory vraník a další. Dky tomu se v zimní sezoně (3 měsíce) eshop těší z obratu blížícímu se jednomu milionu korun.


Penzion Jangelec Vysoké Mýto

Stránky malebného Penzionu Jangelec jsme optimalizovali na slovní spojení ubytování Vysoké Mýto, penzion, restaurace Vysoké Mýto, svatby Vysoké Mýto a další. Po dvou letech provozu si penzion již našel svou stálou klientelu a především o svatby je zde i díky nám neskutečný zájem.

Kompletní přehled seo referencí 

Postup SEO optimalizace

Vašich stránek se dá shrnout do tří následujících kroků:

 1. Výběr a analýza vhodných klíčových slov
 2. Úprava či rozšíření obsahu Vašeho webu
 3. Budování zpětných odkazů z ostatních stránek pro zvýšení Vaší pozice ve vyhledávačích
 4. Výroba microsites, což jsou rozsahem malé tématicky podpůrné stránky na úzce volená klíčová slova

Linkbuilding - aneb budujeme zpětné odkazy

Zpětné odkazy jsou hlavní způsob, jak se Váš web může dostat na přední místa ve vyhledávačích. Ty pak podle množství a kvality zpětných odkazů hodnotí konkrétní stránku a podle toho ji řadí ve svých výsledcích vyhledávání.

Existuje několik osvědčených způsobů, jak pro Vaši stránku získat kvalitní zpětné odkazy a dostat ji na první pozice ve vyhledávačích. Ne každý způsob je však vhodný pro konkrétní web. Součástí každé optimalizace musí být analýza klientových internetových stránek a také zmapování webových prezentací konkurence. V rámci SEO se zaměřujeme na tyto tři oblasti:

Registrace do katalogůPR články

Mnozí odborníci na SEO registraci do katalogů odmítají jako málo účinnou.
Dle našeho názoru není registrace do katalogů nikdy na škodu.

Odkazy v katalozích nemají nikdy takovou tématickou váhu jako dobře vyměněný odkaz, ale jsou dobrým prostředkem pro získání prvních odkazů při budování nového webu.

Neděláme zběsilou registraci do stovek katalogů jako konkurence, ale používáme ověřený seznam cca 30 všeobecných katalogů a katalogů E-Shopů.

Existuje celá řada serverů, které umožňují zdarma vložit PR článek propagující Váš obchod , produkt nebo firmu. My dáváme přednost placeným umístěním.

V PR článku může být vloženo až několik různých odkazů vedoucích na Vaše stránky. Je to ideální možnost, jak získat více tématicky vhodných zpětných odkazů bez zdlouhavého procesu oslovování příbuzných webů

Z pohledu hodnocení kvality ze strany vyhledávačů, se jedná o velmi cenné odkazy, které pomohou dostat Váš web o několik pozic výše bez výrazné časové a finanční investice.

Výměna odkazůLinkbaiting

Výměna odkazů s ostatními weby je poslední a nejdůležitější součástí linkbuildingu a má podstatným vliv na to, jestli váš web obsadí přední pozice ve vyhledávačích.
Zaměřujeme se především na výměnu odkazů mezi tématicky podobnými weby, neboť takovéto odkazy mají daleko větší váhu než odkaz z webu s jiným zaměřením.

Získání kvalitního zpětného odkazu je ze zde uvedených technik ta časově nejnáročnější, mnohdy s nejistým výsledkem.

Zajímavá strategie jak získat přirozené odkazy z ostatních webů. Stačí mít dobrý nápad na článek, nebo vytvořit nějakou utilitu, která by se mohla hodit ostatním uživatelům. Do této oblasti patří vytvoření vlastního blogu, nějakého návodu či fotogalerie nebo grafické šablony, kterou si můžou uživatelé zdarma stáhnout.

Cílem tohoto snažení je, aby na Vás ostatní samovolně odkázali ze svých stránek.