Kvízová soutěž s eshopem Fantazie

Vyhlášení vítězů naší soutěže

Systémově náhodně zvolená čísla rozhodla o trojici šťastlivců, kteří od nás obdrží dárkové poukazy na nákup v naší prodejně či eshopu

 

1. Iveta Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (500 kč)

2. Kamila Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (300 Kč)

3. Jana Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (200 Kč)

 

Připravujeme vyhlášení výsledků

 

Podmínky soutěže

  1. Pro zařazení do soutěže je nutné vyplnit registrační formulářplatí i pro zákazníky již v našem eshopu registrované, i ti se musí pro účast v soutěži registrovat.

  2. Do soutěže o ceny budou zařazeni ti soutěžící, kteří správně zodpoví 100% kvízových otázek (celkem 5 otázek), 3 z nich pak budou vylosováni, platí, že dotyčný musí být naším fanouškem na facebooku.

  3. Výherci budou o výhře kontaktováni na jimi uvedenou e-mailovou adresu.

  4. Dne 31. 4. 2013 vyhlásí organizátor výsledky soutěže - výsledky budou uveřejněny na stránkách eshopu www.ifantazie.cz

  5. Pokud výherce cenu odmítne nebo ji nevyužije ve lhůtě do 30 dnů od zaslání vyrozumění o výhře, ztrácí na poskytnutí výhry nárok.

  6. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla a podmínky soutěže.

  7. Výherci nevzniká na výhru právní nárok.

Při vyplňování formuláře na stránkách www.ifantazie.cz poskytujete své osobní údaje dle ustanovení § 4 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. fantazie s.r.o. si uvědomuje důvěrnost vašich osobních údajů a působnost zákona o ochraně osobních údajů. Soutěž běží skrze soutěžní platformu studia Vaněkdesign

Prohlášení k ochraně osobních údajů

Společnost Bytové doplňky Fantazie s.r.o.. zpracovává osobní údaje osob zaregistrovaných prostřednictvím webových stránek, jakožto i všechny údaje získané z dotazníků a anket, a to po dobu neurčitou, do odvolání souhlasu daného každou zaregistrovanou osobou. Osoby poskytující informace berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně odvolat a Fantazie s.r.o. údaje zlikviduje.

Společnost Fantazie s.r.o., jako provozovatel stránek www.ifantazie.cz tímto informuje subjekty poskytující informace, že veškeré údaje získané výše uvedenými způsoby považuje za vysoce důvěrné a použije je pouze pro vlastní potřebu ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ke zlepšení svých služeb a k marketingovým účelům. Registrací v soutěži souhlasíte se zasíláním občasných emailových newsletterů společnosti Fantazie.