Využijte nabídku na vytvoření internetových stránek pro Váš klub s řešením v osvědčeném redakčním systému Joomla a jeho komponentě Joomleague.

Jedná se o propracované řešení v podobě rozsáhlého redakčního systému se soutěžní komponentou, která automaticky generuje po zadání výsledků tabulky, los soutěže a statistiky. Tento redakční systém je již použit na našem zpravodajském serveru www.krajsky-fotbal.cz, na fotbalových stránkách Kratonoh, Kostelce nad Orlicí, na hokejovém webu České Třebové. Všechny tyto weby realizovalo naše studio.

Sportovní web pro váš klub a oddíl

web-sportovniho-klubu

Ukázka administrace webu


fotogalerie ukázky administrace

fotogalerie ukázky frontendu

Díky propracované soutěžní komponentě už nebudete muset výsledky na svůj web přebírat z jiných stránek nebo složitě kopírovat tabulky do svého textu. Stačí pouze zadat zápasy, doplnit výsledky a o zbytek se postará dodaný redakční systém.

Součástí těchto stránek je fotogalerie a kniha návštěv (diskuze), vyšší verze pak nabízí i videogalerii ve stylu Youtube nebo soubory ke stažení. Psaní článků je naprosto jednoduché a díky speciálnímu editoru ho zvládne každý, kdo umí pracovat ve Wordu. Navíc zaškolení v redakčním systému je zdarma, takže se nestane, že byste dostali webové stránky a nevěděli, co s nimi. Díky tomu si budete moci stránky kompletně spravovat sami a během několika minut přidat referáty z utkání či jiné informace pro vaše fanoušky. Nejste tak závislí na webdesignerovi nebo webmasterovi, který na Vás zrovna nemusí mít čas.

Naše nabídka klubového webu v Joomleague

Jsme si vědomi, že oblast sportu se potýká dlouhodobě s nedostatkem financí, proto jsme přišli s nabídkou vytvoření sportovních stránek s možností jejich pronájmu. Místo jednorázové investice ve výši, která by například přesáhla 10 tisíc korun, můžete mít stránky pro svůj klub za zlomek této ceny. Každý rok zaplatíte poměrnou část z celkové ceny, podmínkou je pouze náš hosting a prostor pro reklamu na Vašem webu. 

 

Videoukázka možností zobrazení obsahu v CMS Joomla


Videoukázka administrace sportovního webu 

Konkurenční či alternativní možnosti spotovních stránek

Webnode.cz

Naše řešení hravě překoná weby z dílny Webnode.cz, které mají tu nevýhodu, že nemají rozšíření právě na generování soutěží a tabulek. Navíc si musíte vybrat z jejich grafických šablon, které nejsou pro sportovní weby to pravé ořechové. Webovky od Webnode mají například fotbalisti Sokolu Roudnice. Výhodou webu od webnode je ten, že je zdarma, nevýhodou je omezení provozu na subdoméně v podobě http://vasestranky.webnode.cz.

Estranky.cz

Ani podobné řešení od konkurence na estranky.cz naše stránky nepřekoná. Opět si můžete vybrat z několika grafických šablon, které rozhodně oko fanouška nepotěší. O generování soutěží si uživatel opět může nechat jen zdát. Stránky na platformě estránek mají například v Lázních Bělohrad. I tyto weby se dají pořídit zdarma, ale pouze v jeho nejnižší varianta, která však postačovat nebude. Jinak počítejte s investicí 2 000 Kč ročně.

Websportovnihoklubu.cz

Další konkurenční variantou je websportovnihoklubu. Ten používá hradecká Olympie, ale opět zde není plnohodnotná soutěžní komponenta. Toto řešení sice umí tabulky, los a výsledky soutěže, ale škálou možností nedosahuje ani polovinu možností redakčního systému Joomla.

Wordpress, phpRS a ti další

Poslední variantou jsou pak weby provozované na redakčních systémech jako jsou Wordpress nebo phpRS., tyto systémy umí dobře pracovat s textovým obsahem, ale postrádají pro sportovní klub to nejdůležitější - soutěžní komponentu, která by jim usnadnila práci s tabulkami. Proto stránky na těchto systémech pouze odkazují na výsledkový servis KHfotbalu a tím vlastně vyhánějí své návštěvníky ze svého webu. Tak tomu je například na fotbalových stránkách Hořic, které předělaly svůj web právě na Wordpress.