V našem webdesign studiu již od začátku používáme jako koncové řešení na velké webové prezentace redakční systém Joomla. Ten je podle výsledků každoroční ankety nejlepší Open Source redakční systém na světě.

Naší hlavní oblastí činnosti je tvorba internetových stránek v redakčním systému Joomla s naším unikátním grafickým designem. Dále se specializujeme na tvorbu grafických návrhů, které do redakčního systému Joomla převedeme v podobě Joomla šablony. Pokud máte grafický návrh, ale neumíte si ho převést do redakčního systému Joomla, my Vám šablonu vyrobíme. 


Specializujeme se také na eshopy Virtuemart a sportovní weby na rozšíření Joomleague.

 


 

V našem webdesign studiu již od začátku používáme jako koncové řešení na velké webové prezentace redakční systém Joomla. Joomla je podle výsledků každoroční ankety nejlepší Open Source redakční systém na světě (Content Management System = CMS ).

Naší hlavní oblastí činnosti je tvorba internetových stránek v redakčním systému Joomla s naším unikátním grafickým designem. Dále se specializujeme na tvorbu grafických návrhů, které do redakčního systému Joomla převedeme v podobě Joomla šablony. Pokud máte grafický návrh, ale neumíte si ho převést do redakčního systému Joomla, my Vám šablonu vyrobíme.

Joomla šablona je nakódovaný grafický návrh v jazyce HTML, který dá vašim stránkám vzhled. Díky šabloně vypadají Vaše stránky jako návrh od grafika. 

Momentálně je na trhu mnoho „dobrodinců“, kteří s redakčním systémem Joomla pracují a nabízejí své služby za nízké ceny. Většina z nich však jen prodává weby s koupenými šablonami z různých galerií a klubů. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného pokud by o tom zákazník věděl. Není nic horšího, než když zjistíte, že se Vaše těžce zaplacená grafika používá jako stáhnutá šablona na jiných webech. Naším cílem je vytvářet zajímavé internetové stránky, které klientovi přinesou maximální užitek. Snažíme se vymýšlet originální grafické návrhy a vytvářet zajímává řešení, která překlápíme do joomla šablon.

virtuemart-eshopVirtueMart je německé řešení pro internetový obchod, které používají tisíce obchodů po celém světě. Jedná se o rozšíření osvědčeného redakčního systému Joomla. Existuje k němu řada rozšíření, které z tohoto eshopového řešení dělají nepřekonatelného pomocníka. Svou širokou škálou nastavení pokryje většinu požadovaných funkcí, které dnes eshopy obsahují.

Základní verzi Virtuemartu lze rozšířit o modul pro generování faktur, dodacích listů či štítků na balíky. Dále není problém eshop propojit s účetními systémy jako jsou Pohoda či Money S3. Eshop Virtuemart podporuje online platby přes platební brány GoPay nebo WebPay. Více detailních informací získáte v našem přehledu v dolní části stránky.

Eshop Virtuemart ve svém základu XML import neumí, což je škoda. Avšak díky našemu rozšíření Vám XML import rádi zrealizujeme na míru pro Vás eshop. Ve VirtueMartu můžete přidávat zboží ručně, nicméně to je neefektivní. Představte si, že byste měli v eshopu  ručně vytvořit 500 položek, to už zabere nějaký čas. Hrubý odhad 1 položka = 5 minut, což nám dává nějakých 42 hodin čistého času. A to předpokládám, že byste měli připravené obrázky zboží.

Pokud si chcete ušetřit čas a peníze a máte možnost získat od dodavatele XML feed, tak je pro Vás jednoznačná volba napojení a import z velkoskladu. Na  základě XML feedu nebo CSV souboru do Vašeho obchodu naimportujeme zboží, ale tím to nekončí. Poté zboží a veškerá data díky napojení můžete pohodlně udržovat. Budete mít aktualizované ceny, množství kusů u položek skladem, popisy, atd). 

Využijte nabídku na vytvoření internetových stránek pro Váš klub s řešením v osvědčeném redakčním systému Joomla a jeho komponentě Joomleague.

Jedná se o propracované řešení v podobě rozsáhlého redakčního systému se soutěžní komponentou, která automaticky generuje po zadání výsledků tabulky, los soutěže a statistiky. Tento redakční systém je již použit na našem zpravodajském serveru www.krajsky-fotbal.cz, na fotbalových stránkách Kratonoh, Kostelce nad Orlicí, na hokejovém webu České Třebové. Všechny tyto weby realizovalo naše studio.

Redakční systém WordPress patří mezi nejpoužívanější software pro online blogy a další typy stránek. Svými možnostmi se hodí spíše pro menší projekty a weby. Jeho výhodou je zabudovaný plugin pro aktualizaci, kdy při každém přihlášení uživatel vidí, jestli není dostupná aktualizace systému či jeho rozšíření. Toto například redakční systém Joomla dohnal až ve verzi 2.5. 

Wordpress svými možnostmi nastavení nedosahuje propracovanosti redakčního systému Joomla, přesto se velmi dobře hodí na stránky menšího rozsahu. V našem studiu u každého projektu pečlivě zvažujeme, které řešení bude pro klientovy potřeby vhodnější. Oba redakční systémy díky řadě rozšíření jsou značně variabilní a dá se říci, že na obou lze postavit jakýkoliv web. 

Pokud hledáte spolehlivého a zkušeného dodavatele řešení v redakčním systému Wordpress, jste na správné adrese.

Joomla ve verzi 1.5 má svá nejlepší léta za sebou a již není komunitou oficiálně podporována. Případné chyby, bugy či bezpečnostní díry už nebudou opravovány. Většina vývojářů už dávno přešla na vývoj rozšíření pro nové verze Joomla 2.5 a 3.0, takže argument, že pro nové verze redakčního systému Joomla nejsou potřebná rozšíření, je lichý. Naopak, rozšíření a doplňky každou chvíli přibývají v oficiálním seznamu rozšíření na stránkách Joomla.org.

Naše studio poskytuje v oblasti Joomla webdesignu komplexní služby, ve kterých nechybí ani služba migrace Joomla stránek z verze 1.5 na verzi 2.5 nebo přímo na verzi 3.0. 

Joomla ve verzi 1.5 a s ním i eshopové rozšíření Virtuemart 1.0 má svá nejlepší léta za sebou. Případné chyby, bugy či bezpečnostní díry už nejsou opravovány. Většina vývojářů už dávno přešla na vývoj rozšíření pro nové verze Joomla 2.5 a 3.0. Díky tomu každou chvílí přibývají rozšíření a doplňky v oficiálním seznamu rozšíření na stránkách Joomla.org. To platí i o verzi eshopu Virtuemart, jehož nejnovější verze se zastavila na čísle 2.0.20.