Vyvinuli jsme jednokrokový nákupní proces do systému Virtuemart 1.1 a Virtumart 2.0, protože si myslíme, že výchozí dokončení nákupu ve Virtuemartu, kdy je potřeba 6x kliknout pro samostné dokončení nákupu (video zde), je extrémně zdlouhavé. Přesvědčit se můžete sami v našem promo videu (níže na stránce), kde budete mít praktické srovnání.

Nepřicházejte o své zákazníky jen proto, že jim přijde dokončení nákupu zdlouhavé nebo v horším případě nesrozumitelné. Čím více kliknutí je od zákazníka očekáváno, tím spíše dojde k jeho ztrátě a nákup se nezrealizuje. 

Jednokrokový nákupní proces Virtuemart

Díky našemu řešení, kdy jsou všechny údaje na jedné stránce, bude mít zákazník vše přehledně u sebe. Ihned ví, jaká je výše dopravy, jaké jsou poplatky za různé druhy platby. Na jednom místě má možnost si vybrat, jestli se zaregistruje nebo nakoupí bez registrace. 

Demo dokončení objednávky VM 1.1

Přestože už eshop Virtuemart ve verzi 1.1 není samotnými vývojáři podporovaný, má stále svoji kvalitu. Nová verze eshopu Virtuemart 2.0 má naopak několik chyb a nedodělků, které je potřeba ještě vychytat, proto úprava Vašeho staršího eshopu není rozhodně ztrátou času. 

Demo dokončení objednávky Virtuemart 2.0

Google analytics elektronický obchod - eshop Virtuemart

Součástí našeho řešení je také napojení eshopu Virtuemart na e-comerce rozšíření Google Analytics. Budete tak mít ihned přehled o tom:

  • jaké položky v eshopu jsou nejprodávanější
  • jaká je míra konverze objednávek
  • jaký je u zákazníka poměr návštěv eshopu vs. samotný nákup - dny do objednávky
  • jaká je hodnota průměrné objednávky
  • a mnoho dalších užitečných informací

Cena našeho řešení pro jednotlivé verze Virtuemartu je od 1990 Kč

cena obsahuje:

  • skript pro jednokrokový nákupní proces a jeho základní stylování
  • instalaci u Vás na webu
  • aktualizační bezplatnou podporu po dobu jednoho roku

v případě, že máte v eshopu speciální úpravy na míru (párování platba - doprava a podobně), bude cena navýšena o programátorské úpravy, které zajistí bezchybné fungování našeho nákupního procesu i s vašimi úpravami na míru.

možné rozšíření o napojení na Google eletronický obchod - 900 Kč