V našem studiu se soustředíme na tvorbu zajímavých internetových stránek postavených na prověřeném redakčním systému Joomla, který umožňuje snadnou obsluhu a správu stránek a naučí se ho ovládat i naprostý laik. Důkazem jsou naši klienti, kteří si většinou web po našem zaškolení spravují sami. My řešíme pouze aktualizaci cms Joomla.

Tvorba Joomla webu

Za dobu činnosti našeho studia jsme realizovali již více jak 90 internetových stránek či projektů, většina z nich jsou prezentace postavené právě na CMS Joomla. Redakční systém není automatickou součástí každých stránek, stránky malého rozsahu bez nutnosti časté aktualizace kódujeme čistě staticky jen v HTML.

Činnosti z oblasti Joomla webdesignu

  • grafické návrhy webů
  • kódování grafiky do xHTML šablon redakčního systému Joomla nebo čistě statické kódování bez redakčního systému
  • programování aplikací a rozšíření do cms Joomla a Virtuemart
  • doplnění obsahu na stránky buď z dodaných podkladů, nebo pro Váš web napíšeme vhodné texty, které zaujmou a navíc pomohou web posunout na přední pozice ve vyhledávačích

Trochu stranou pak stojí SEO – optimalizace pro vyhledávače, které je však nedílnou součástí realizace všech webových prezentací.
Kvalitně zpracované SEO (Search Engine Optimization) vám umožní přední postavení ve většině používaných vyhledávačů na vybraná klíčová slova. Detailnější informace o SEO

Možnosti cms Joomla

Máme zkušenosti s budováním rozsáhlých stránek. Vytváříme weby založené na redakčním systému Joomla, který svými možnostmi uspokojí každého zákazníka. 

Správa a aktualizace internetových Joomla prezentací

Po spuštění stránek zůstáváme klientům na blízku. Mnohým z nich nadále zajišťujeme pravidelnou webovou podporu – stránky zákazníkům spravujeme a aktualizujeme podle jejich požadavků. Pod svá křídla rádi zařadíme i prezentace vytvořené u konkurence.