V našem webdesign studiu již od začátku používáme jako koncové řešení na velké webové prezentace redakční systém Joomla. Joomla je podle výsledků každoroční ankety nejlepší Open Source redakční systém na světě (Content Management System = CMS ).

Naší hlavní oblastí činnosti je tvorba internetových stránek v redakčním systému Joomla s naším unikátním grafickým designem. Dále se specializujeme na tvorbu grafických návrhů, které do redakčního systému Joomla převedeme v podobě Joomla šablony. Pokud máte grafický návrh, ale neumíte si ho převést do redakčního systému Joomla, my Vám šablonu vyrobíme.

"Díky redakčnímu systému Joomla je možné u nás pořídit velmi propracované a sofistikované stránky za zlomek ceny."

Vizitka redakčního systému Joomla 

CMS Joomla je volně šiřitelný software, stejně jako množství jeho rozšiřujících částí. Redakční systém běží na jazyce PHP a Mysql a je plně v českém jazyce. Existuje do něj víc jak 10 000 rozšíření, ovšem ty velmi propracované jsou většinou k dispozici za jednorázový poplatek, který se pohybuje v řádu stokorun! I proto platí, že díky redakčnímu systému Joomla je možné u nás pořídit velmi propracované a sofistikované stránky za zlomek ceny, kterou by si řekli například ve velké firmě či konkurenčním studiu s vlastním redakčním systémem.

Joomla je pro svoji jednoduchost a uživatelskou příjemnost používána na celém světě a umožní Vám vytvořit vše od těch nejjednodušších osobních webových stránek až po komplexní aplikace. Díky svému rozšíření se jedná o nejpoužívanější redakční systém na světě, proto si troufáme tvrdit, že svým záběrem a funkčností překonává redakční systémy mnohých českých předních webstudií. Měli jsme možnost pracovat s redakčními systémy za desetitisíce a žádný z nich by CMS Joomla v poměru cena / výkon nepřekonal.  

Možnosti využití cms Joomla

Redakční systém Joomla má široké možnosti využití, vybrali jsme několik tématických oblastí a z nich pak zajímavé weby z naší dílny. Troufáme si tvrdit, že na redakčním systému Joomla lze postavit stránky s jakýmkoliv zaměřením a specifikací. Díky širokému výběru kvalitních rozšíření lze na Joomle postavit "cokoliv".

Více info o eshopech 

 

 Více info o sportovních stránkách

 

Joomla stránky od nás

U nás zaplatíte pouze za grafický návrh a jeho převedení do šablony pro cms Joomla. Pro klienty po dohodě zajistíme také naplnění stránek texty a obrázky, v případě potřeby celý systém předvedeme a můžeme Vás v něm zaškolit.

Ovládání Joomly je jednoduché, pokud ovládáte word, či jiný kancelářský software, nebude Vám práce v Joomle činit žádnou potíž. Pokud byste si chtěli nechat Váš web v Joomle spravovat, rádi se Vám o něj postaráme. Mnohým naším klientům zajišťujeme kompletní správu jejich prezentací, ať už jsou vytvořené v joomle, nebo v klasickém HTML.

Nabídka Joomla služeb

  • tvorba internetových stránek v cms Joomla
  • návrh a tvorba grafických šablon pro cms Joomla!
  • úprava modulů a komponent (VirtueMart, RSGallery, diskuzní fórum, inzerce, bazar, seznamka..)
  • úprava volně stažitelných grafických šablon pro cms Joomla!
  • SEO optimalizace pro vyhledávače