Rozhodli jste se prodávat na internetu a řešíte u koho si eshop necháte zhotovit, případně jaké řešení je to nejlepší?

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky. Specializujeme se na výrobu jednoduchých i technicky náročných eshopů s důrazem na kvalitní optimalizaci a tedy i návštěvnost Vašeho eshopu. Důkazem, že se nám práce daří, jsou naši spokojení klienti a věříme, že jimi budete i Vy.

Proč si vybrat nás a naše eshopové řešení?

Nehrajeme si na mistry světa ani klienty neoslňujeme ultra nízkou cenou jako naši konkurenti. Rozhodně Vám eshop nezhotovíme zdarma, ani zdarma nepronajmeme. Za 5 let praxe o sobě můžeme říct, že online obchodům rozumíme a víme, že kvalitní řešení něco stojí. Přesto si nemyslíme, že pořízení eshopu musí být nákladná záležitost, která by Vás měla vyjít na statisíce jako u velkých komerčních studií, která z Vás budou chtít vytáhnout co nejvíce peněz, jelikož živení rozsáhlého týmu něco stojí. 

 

V našem studiu jsme vsadili na propracované eshopové řešení Virtuemart, které je doplňkem námi používaného redakčního systému Joomla. Ano, jedná se o open source, my tomuto eshopu na základě naišch zkušeností plně věříme a víme, že se vyrovná komerčním řešením, která vyjdou na desetitisíce korun. 

Proč eshop Virtuemart?

Narozdíl od konkurenčních řešení, je to eshop Virtuemart open source řešení, tedy v základní verzi dostupný komukoliv zdarma. Nebudete tedy závislí na licenci či jeho dodavateli. V případě potřeby, můžete s eshopem nakládat podle svého vlastního uvážení. U klasických komerčních řešení jiných firem byste museli podepsat smlouvu, platit zhotoviteli měsíční poplatek za hosting a údržbu. Eshop by tak zůstal u zhotovitele, Vy byste vlastnili jen jeho obsah. Při přechodu či odchodu od zhotovitele byste se dostali do začarovaného kruhu. To u nás nehrozí, od začátku máte eshop plně pod kontrolou.

  

Jistě, můžete vsadit kartu na konkurenční systémy na bázi eshop snadno nebo eshop rychle, kde si za pár stokorun obchod pronajmete. Bohužel, co klient zjistí až s odstupem času, je fakt, že tato varianta má jeden háček, a to, že eshop nikdy nebude Váš, ale budete vlastnit pouze jeho licenci. Co to znamená? Nikdy si eshop nespustíte na vlastním hostingu, ani s ním od dodavatelské firmy v případě nespokojenosti neodejdete. 

Navíc při pravidelné měsíční platbě 500 Kč hravě zjistíte, že za eshop za 2 roky provozu zaplatíte částku, za kterou jste mohli mít eshopové řešení od nás. To by bylo Vaše, kdežto u konkurence budete stále jen v pronájmu. V případě, že s námi nebudete spokojeni, můžete si eshop nechat spravovat od konkurence. Obchod je zcela ve Vašem vlastnictví.

Co eshop Virtuemart umí?

Dalo by se říct, že v podstatě vše, ovšem bylo by zcestné se domnívat, že pořízením samotného eshopu začnete ihned prodávat a vydělávat. Tak to na internetu nechodí, o čemž se už mnozí snílci přesvědčili. Pokud si myslíte, že bude stačit pouze zakoupit eshop a vše půjde samo jste na omylu. Je potřeba počítat s dalšími náklady na optimalizaci eshopu pro vyhledávače. Dnes již neexistuje díra na trhu, naopak nové eshopy se musí vyrovnat se stávající konkurencí, proto je nezbytné počítat s dalšími náklady na marketing, reklamu a další aktivity potřebné k budování silného a úspěšnho eshopu.

My tyto triky a postupy známe a rádi Vám s nimi pomůžeme.

Naše eshopové řešení obsahuje vše potřebné pro úspěšné obchodování - možnost platit kartou, export produktů na zboží či heureku. Automatické odesílání objednávek na heureku pro službu Ověřeno Heurekou. Generování faktur a štítků pro odeslání. 

Náš eshop je možné propojit s účetním systémem Pohoda a to i se sledováním skladových zásob. Dále není problém napojit náš eshop na velkoobchod, odkud si bude stahovat veškeré zboží i s pravidelnou aktualizací cen a stavu zboží.

Detailní přehled vlastností eshopu Virtuemart