.

Ziskové eshopy

Rozhodli jste se prodávat na internetu a řešíte u koho si eshop necháte zhotovit, případně jaké řešení je to nejlepší?

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky. Specializujeme se na výrobu jednoduchých i technicky náročných eshopů s důrazem na kvalitní optimalizaci a tedy i návštěvnost Vašeho eshopu. Důkazem, že se nám práce daří, jsou naši spokojení klienti a věříme, že jimi budete i Vy.

Proč si vybrat nás a naše eshopové řešení?

Nehrajeme si na mistry světa ani klienty neoslňujeme ultra nízkou cenou jako naši konkurenti. Rozhodně Vám eshop nezhotovíme zdarma, ani zdarma nepronajmeme. Za 5 let praxe o sobě můžeme říct, že online obchodům rozumíme a víme, že kvalitní řešení něco stojí. Přesto si nemyslíme, že pořízení eshopu musí být nákladná záležitost, která by Vás měla vyjít na statisíce jako u velkých komerčních studií, která z Vás budou chtít vytáhnout co nejvíce peněz, jelikož živení rozsáhlého týmu něco stojí. 

 

V našem studiu jsme vsadili na propracované eshopové řešení Virtuemart, které je doplňkem námi používaného redakčního systému Joomla. Ano, jedná se o open source, my tomuto eshopu na základě naišch zkušeností plně věříme a víme, že se vyrovná komerčním řešením, která vyjdou na desetitisíce korun. 

Proč eshop Virtuemart?

Narozdíl od konkurenčních řešení, je to eshop Virtuemart open source řešení, tedy v základní verzi dostupný komukoliv zdarma. Nebudete tedy závislí na licenci či jeho dodavateli. V případě potřeby, můžete s eshopem nakládat podle svého vlastního uvážení. U klasických komerčních řešení jiných firem byste museli podepsat smlouvu, platit zhotoviteli měsíční poplatek za hosting a údržbu. Eshop by tak zůstal u zhotovitele, Vy byste vlastnili jen jeho obsah. Při přechodu či odchodu od zhotovitele byste se dostali do začarovaného kruhu. To u nás nehrozí, od začátku máte eshop plně pod kontrolou.

Referenční eshopy Virtuemart

mujpramen

www.mujpramen.cz

www.nakupni-kose-tasky.cz

www.rustypistons.cz

www.bwt-fiiltry.cz

www.debyt.cz

www.hermansky-books.com

www.oread.eu

Jistě, můžete vsadit kartu na konkurenční systémy na bázi eshop snadno nebo eshop rychle, kde si za pár stokorun obchod pronajmete. Bohužel, co klient zjistí až s odstupem času, je fakt, že tato varianta má jeden háček, a to, že eshop nikdy nebude Váš, ale budete vlastnit pouze jeho licenci. Co to znamená? Nikdy si eshop nespustíte na vlastním hostingu, ani s ním od dodavatelské firmy v případě nespokojenosti neodejdete. 

Navíc při pravidelné měsíční platbě 500 Kč hravě zjistíte, že za eshop za 2 roky provozu zaplatíte částku, za kterou jste mohli mít eshopové řešení od nás. To by bylo Vaše, kdežto u konkurence budete stále jen v pronájmu. V případě, že s námi nebudete spokojeni, můžete si eshop nechat spravovat od konkurence. Obchod je zcela ve Vašem vlastnictví.

Co eshop Virtuemart umí?

Dalo by se říct, že v podstatě vše, ovšem bylo by zcestné se domnívat, že pořízením samotného eshopu začnete ihned prodávat a vydělávat. Tak to na internetu nechodí, o čemž se už mnozí snílci přesvědčili. Pokud si myslíte, že bude stačit pouze zakoupit eshop a vše půjde samo jste na omylu. Je potřeba počítat s dalšími náklady na optimalizaci eshopu pro vyhledávače. Dnes již neexistuje díra na trhu, naopak nové eshopy se musí vyrovnat se stávající konkurencí, proto je nezbytné počítat s dalšími náklady na marketing, reklamu a další aktivity potřebné k budování silného a úspěšnho eshopu.

My tyto triky a postupy známe a rádi Vám s nimi pomůžeme.

Naše eshopové řešení obsahuje vše potřebné pro úspěšné obchodování - možnost platit kartou, export produktů na zboží či heureku. Automatické odesílání objednávek na heureku pro službu Ověřeno Heurekou. Generování faktur a štítků pro odeslání. 

Náš eshop je možné propojit s účetním systémem Pohoda a to i se sledováním skladových zásob. Dále není problém napojit náš eshop na velkoobchod, odkud si bude stahovat veškeré zboží i s pravidelnou aktualizací cen a stavu zboží.

Detailní přehled vlastností eshopu Virtuemart

Informujte se skrze bezplatnou kalkulaci

Hledáte zkušeného dodavatele služeb souvisejících s redakčním systémem Joomla nebo Wordpress? Potřebujete pomoci upravit, rozšířit, vylepšit Váš web a neumíte to? My máme dlouholeté zkušenosti podložené bohatými referencemi.

V případě zájmu o bezplatnou kalkulaci vyplňte tento formulář a my se Vám do 2 pracovních dnů ozveme s konkrétní nabídkou.
Vaše jméno*:
Email*:
Telefon:

Položky označené * jsou povinné
Nezapomeňte také vyplnit ověřovací kód vlevo

Rychlý kontakt

Studio Vaněk Design

Mgr. Vladimír Vaněk

Tel.: 731 103 725
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Skype: vlada83

Proč si vybrat nás

 • Máme bohaté zkušenosti s CMS Joomla
 • Jsme kreativní – více v grafických referencích
 • Máme příznivé ceny
 • Dlouholeté zkušenosti z marketingu
 • Nebastlíme, dbáme na kvalitu

Z našeho blogu

 • cmct.png
 • eshop-famfarum.png
 • eshop-protektory.png
 • hotelatlas.png
 • hotelbravo.png
 • ifantazie.png
 • johanenviro-gray.png
 • ogilvy.png
 • oread-gray.png
 • pneuhabrman-gray.png
 • poutnikova-cetba.png
 • rrapk-gray.png
 • symbio-gray.png
 • vanek-agency-gray.png
 • zrusmezakon.png