Další naše rozšíření je jednoduchý patch, který klient nahraje pomocí ftp klienta na svůj web. Díky tomu upravenému skriptu pak můžete pohodlně v administraci Virtuemartu nastavit jaké typy plateb se mají přiřazovat danému typu dopravy. Například budete chtít mít definovanou dopravu obchodní balík České Pošty, osobní odběr na pobočce a vyzvednutí na uložence. 

 

K tomu si definujete několik typů plateb například dobírka, platba převodem, platba při převzetí na pobočce a paypal. V základním nastavení Virtuemartu by se Vám pro jakýkoliv typ dopravy zobrazily všechny definované typy plateb, což je pro zákazníka matoucí. Mnohdy se stane, že si zákazník navolí kombinaci, kterou nechcete a ani neumožňujete. Leč systém to dovolí, takže to pak musíte vysvětlit svému zákazníkovi. 

S naším řešením, kdy si jednodušše spárujete platbu s dopravou toto nehrozí. Podívejte se na naše promo video, kde je vše názorně ukázáno a vysvětleno. Pro Virtuemart 2.0 máme plugin také k dispozici. Prohlédnout si jeho funkčnost můžete například na eshopu www.rustypistons.cz, kde v nákupním košíku po výběru typu dopravy, uvidíte definované typy platby pro danou dopravu.

Cena skriptu pro VM 2.6 - 1000 Kč

 

Cena skriptu pro VM 1.1 - 300 Kč