O nás

Studio Vaněk Design vzniklo v roce 2007 a za tu dobu již vytvořilo více jak 250 webových prezentací a nespočet grafických návrhů. Spolupracujeme se špičkou v oboru. Neustále se snažíme přicházet s neotřelými řešeními a vytvářet kvalitní internetové prezentace.

  • Máme bohaté zkušenosti s tvorbou přístupných webových prezentací postavených na CMS Joomla.
  • Jsme kreativní – prohlédněte si naše grafické reference a sami si uděláte obrázek o našich schopnostech a dovednostech.
  • Neustále na sobě pracujeme a snažíme se posunout dál
  • Naše zkušenosti s redakčním systémem Joomla nás řadí ke špičce v České republice, málokdo má více referencí

 

Spolupracujeme nebo jsme spolupracovali

  • od roku 2010 spolupracujeme s Regionální rozvojovou agenturou Pardubického kraje

Pro RRAPK zajišťujeme tvorbu a správu webových prezentací a tvoříme grafické návrhy, především na téma třídění odpadu.

  • spolupracovali jsme s jedničkou na poli webdesignu a webdevelopingu Symbiem.

Externí spolupráce se Symbiem je další pomyslný krůček ke špičce v oboru. Pro Symbio jsme zajišťovali úpravy na webu Nivea4men.

Ogilvy je jedna z neucelenějších komunikačních agentur u nás, je součástí profesních sítí v rámci Ogilvy&Mather Worldwide. Pro Ogilvy jsme zajišťovali grafické návrhy pozvánek na tiskové konference a návrhy potisku reklamních CD.

Vytvořili jsme stránky závodu na horských kolech Cyklomaraton Česká Třebová. Kromě správy obsahu se podílíme také na aktualizaci přihlášených závodníků. Zajišťujeme online marketing a promo závodu na internetu. V roce 2012 jsme redesignovali internetovou prezentaci tenisového mistrovství České republiky RieterCup.

Pro Allmedii jsme do konce roku 2008 zajišťovali správu českých a slovenských webů kosmetické značky NIVEA. V popisu práce jsme měli správu systému, nasazování českých a slovenských překladů jednotlivých částí obsahu. K tomu jsme zajišťovali grafické návrhy jednotlivých kampaní na internetu a jejich kódování do HTML. Podíleli jsme se také na grafice NIVEA newsletterů. Nyní spolupracujeme při tvorbě webů a mikrosites.

  • společnost BikersCrown

Pro největšího prodejce motopříslušenství ve střední Evropě zajišťujeme tvorbu a správu brandových webovek.