Specializujeme se na redakční systém Joomla a Virtuemart, který upravujeme na míru našim potřebám. V této sekci naleznete námi naprogramovaná rozšíření a úpravy některých částí eshopu Virtuemart.

Většina těchto řešení je k dispozici ke stažení pouze za poplatek. Přesto jsou ceny těchto řešení či úprav nastaveny tak, aby si je mohl dovolit opravdu každý.


Další naše rozšíření je jednoduchý patch, který klient nahraje pomocí ftp klienta na svůj web. Díky tomu upravenému skriptu pak můžete pohodlně v administraci Virtuemartu nastavit jaké typy plateb se mají přiřazovat danému typu dopravy. Například budete chtít mít definovanou dopravu obchodní balík České Pošty, osobní odběr na pobočce a vyzvednutí na uložence. 

Vyvinuli jsme jednokrokový nákupní proces do systému Virtuemart 1.1 a Virtumart 2.0, protože si myslíme, že výchozí dokončení nákupu ve Virtuemartu, kdy je potřeba 6x kliknout pro samostné dokončení nákupu (video zde), je extrémně zdlouhavé. Přesvědčit se můžete sami v našem promo videu (níže na stránce), kde budete mít praktické srovnání.

Nepřicházejte o své zákazníky jen proto, že jim přijde dokončení nákupu zdlouhavé nebo v horším případě nesrozumitelné. Čím více kliknutí je od zákazníka očekáváno, tím spíše dojde k jeho ztrátě a nákup se nezrealizuje.