Joomla šablona je nakódovaný grafický návrh v jazyce HTML, který dá vašim stránkám vzhled. Díky šabloně vypadají Vaše stránky jako návrh od grafika. 

Momentálně je na trhu mnoho „dobrodinců“, kteří s redakčním systémem Joomla pracují a nabízejí své služby za nízké ceny. Většina z nich však jen prodává weby s koupenými šablonami z různých galerií a klubů. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného pokud by o tom zákazník věděl. Není nic horšího, než když zjistíte, že se Vaše těžce zaplacená grafika používá jako stáhnutá šablona na jiných webech. Naším cílem je vytvářet zajímavé internetové stránky, které klientovi přinesou maximální užitek. Snažíme se vymýšlet originální grafické návrhy a vytvářet zajímává řešení, která překlápíme do joomla šablon.

Vytvoření Joomla šablony

Umíte v redakčním systému Joomla, ale nemáte někoho, kdo by Vám udělal grafický návrh a Joomla šablonu? Máte grafický návrh, ale nikoho kdo by grafiku převedl do redakčního systému Joomla? Pak jsme pro Vás ideální zhotovitel.

Díky našim dlouholetým znalostem Vám navrhneme zajímavou grafiku pro Váš web, kterou převedeme do redakčního systému Joomla. Pokud máte již grafický návrh zhotovený, pak Vám ho do cms Joomla převedeme. Průměrná doba zhotovení Joomla šablony jsou 3 - 4 dny. Není problém do redakčního systému Joomla převést také Váš stávající web i s grafikou! 

 

V dnešní době, kdy je na internetu nespočet internetových stránek s podobnou tématikou, je důležité nezapadnout do šedivého průměru. Proto se snažíme našim klientům vytvořit zajímavý grafický návrh, který bude uživatelsky přehledený, na první pohled zaujme a také bude splňovat předpoklady pro úspěšnou optimalizaci pro vyhledávače (SEO). 

 

a více jak dalších 100 referencí Joomla šablon či Joomla webů...

Nabídka Joomla služeb

  • návrh a tvorba vlastních grafických šablon pro cms Joomla!
  • vytvoření Joomla šablony z Vašeho grafického návrhu
  • úprava volně stažitelných grafických šablon pro cms Joomla!
  • úprava Joomla šablon zakoupených na internetu
  • úprava modulů a komponent (VirtueMart, Joomleague a další)
  • SEO optimalizace pro vyhledávače