.

Tvorba Joomla šablon, Joomla templates

Joomla šablona je nakódovaný grafický návrh v jazyce HTML, který dá vašim stránkám vzhled. Díky šabloně vypadají Vaše stránky jako návrh od grafika. 

Momentálně je na trhu mnoho „dobrodinců“, kteří s redakčním systémem Joomla pracují a nabízejí své služby za nízké ceny. Většina z nich však jen prodává weby s koupenými šablonami z různých galerií a klubů. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného pokud by o tom zákazník věděl. Není nic horšího, než když zjistíte, že se Vaše těžce zaplacená grafika používá jako stáhnutá šablona na jiných webech. Naším cílem je vytvářet zajímavé internetové stránky, které klientovi přinesou maximální užitek. Snažíme se vymýšlet originální grafické návrhy a vytvářet zajímává řešení, která překlápíme do joomla šablon.

Vytvoření Joomla šablony

Umíte v redakčním systému Joomla, ale nemáte někoho, kdo by Vám udělal grafický návrh a Joomla šablonu? Máte grafický návrh, ale nikoho kdo by grafiku převedl do redakčního systému Joomla? Pak jsme pro Vás ideální zhotovitel.

Díky našim dlouholetým znalostem Vám navrhneme zajímavou grafiku pro Váš web, kterou převedeme do redakčního systému Joomla. Pokud máte již grafický návrh zhotovený, pak Vám ho do cms Joomla převedeme. Průměrná doba zhotovení Joomla šablony jsou 3 - 4 dny. Není problém do redakčního systému Joomla převést také Váš stávající web i s grafikou! 

V dnešní době, kdy je na internetu nespočet internetových stránek s podobnou tématikou, je důležité nezapadnout do šedivého průměru. Proto se snažíme našim klientům vytvořit zajímavý grafický návrh, který bude uživatelsky přehledený, na první pohled zaujme a také bude splňovat předpoklady pro úspěšnou optimalizaci pro vyhledávače (SEO). 

Reference z našich Joomla šablon

Nabídka Joomla služeb

 • návrh a tvorba vlastních grafických šablon pro cms Joomla!
 • vytvoření Joomla šablony z Vašeho grafického návrhu
 • úprava volně stažitelných grafických šablon pro cms Joomla!
 • úprava Joomla šablon zakoupených na internetu
 • úprava modulů a komponent (VirtueMart, Joomleague a další)
 • SEO optimalizace pro vyhledávače

Informujte se skrze bezplatnou kalkulaci

Hledáte zkušeného dodavatele služeb souvisejících s redakčním systémem Joomla nebo Wordpress? Potřebujete pomoci upravit, rozšířit, vylepšit Váš web a neumíte to? My máme dlouholeté zkušenosti podložené bohatými referencemi.

V případě zájmu o bezplatnou kalkulaci vyplňte tento formulář a my se Vám do 2 pracovních dnů ozveme s konkrétní nabídkou.
Vaše jméno*:
Email*:
Telefon:

Položky označené * jsou povinné
Nezapomeňte také vyplnit ověřovací kód vlevo

Rychlý kontakt

Studio Vaněk Design

Mgr. Vladimír Vaněk

Tel.: 731 103 725
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Skype: vlada83

Proč si vybrat nás

 • Máme bohaté zkušenosti s CMS Joomla
 • Jsme kreativní – více v grafických referencích
 • Máme příznivé ceny
 • Dlouholeté zkušenosti z marketingu
 • Nebastlíme, dbáme na kvalitu

Z našeho blogu

Pracujeme nebo jsme pracovali pro tyto klienty