středa, 29 duben 2009 10:36

SEO poradenství pro firmu OutOfOffice

Pro společnost OutOfOffice jsme zajistili optimalizaci jejich internetových eshopů pro vyhledávače. K 29. dubnu jsme posunuli jejich hlavní eshop zaměřený na dárky a zážitky (www.outofoffice.cz) na 11. místo na Seznamu a na 12. místo na Googlu. Původní pozice na Seznamu se pohybovala okolo 30. příčky, na google pak okolo 10. S-rank jsme pro www.outofoffice.cz zvedli z hodnoty 40/100 na 70/100, page-rank pak ze 3/10 na 4/10. Tímto naše práce nekončí a chceme se dostat v obou hlavních vyhledávačích na titulní strany.

Druhým webem společnosti OutOfOffice je eshop zaměřený na dárky z Vaší fotografie - www.darky-poster.cz. Zde jsme dokázali zvednout web z 60. místa na Seznamu na momentální 13. příčku. Na Googlu zatím zůstává web okolo 50. pozice, ale půjde v dohledné době nahoru. S-rank jsme zvedli z 0 na 70/100, pahe rank z 0 na 2/10. Momentálně probíhá výměna odkazů s vytipovanými weby a page rank bude stoupat.

Nyní se zaměříme na třetí web zaměřený na dárky, wellness pobyty a relaxaci - www.darky-wellness.cz.

Vladimír Vaněk

Bohaté znalosti redakčního systému Joomla uplatňuje každý den při tvorbě či úpravě Joomla webů. Virtuemart, K2, Joomleague to je jen zlomek rozšíření, které má v malíku. Ve volném čase se prohání na kole po východních Čechách...