úterý, 30 listopad 2010 10:21

S Máša-agency ani s Myamem nespolupracujte

V červnu letošního roku jsme realizovali výrobu joomla šablony z dodané letákové grafiky pro společnost Máša-Agency. Práci jsme odvedli jako vždy rychle a spolehlivě. To jsme však ještě netušili, jaké rozčarování nám tato zakázka přinese. Měsíc po dokončení jsme kontaktovali zástupce společnosti Máša - Agency, abychom se dohodli na fakturaci zakázky. Pan Rotrekl souhlasil, požadoval však vystavení na firmu Myam, což nám přišlo zvláštní, ale fakturu jsme vystavili a čekali na její proplacení.

Následoval však sled výmluv a vytáček, který byl zakončen tím, že společnost Myam, mimochodem produkovala turné Ranní show Evropy2, je v platební neschopnosti a že faktura nemůže být v dohledné době proplacena. Nakonec jsme se proplacení dočkali v listopadu, ale jen díky zapojení třetího subjektu, který nám k penězům dopomohl.

Po prvních problémech s Máša-Agency jsme se dozvědli, že tato společnost je "problémová" a že nejsme jediní, kteří mají vůči ní nesplacené závazky. Proto všem kolegům z oboru, ale i jiným zákazníkům vřele doporučujeme s Máša-Agency, potažmo společností Myam nespolupracovat!.

Vladimír Vaněk

Bohaté znalosti redakčního systému Joomla uplatňuje každý den při tvorbě či úpravě Joomla webů. Virtuemart, K2, Joomleague to je jen zlomek rozšíření, které má v malíku. Ve volném čase se prohání na kole po východních Čechách...