pátek, 15 březen 2013 16:42

Redesign webu CK s úsměvem

Cestovní kancelář s úsměvem nabízí jedinečný ucelený program cvičení a ktomu něco navíc. Pro tuto sportovní cestovku jsme počátkem února zajistili aktualizaci její webové prezentace na nejnovější verzi cms Joomla 2.5 a také jsme provedli update katalogové komponenty SobiPro. Druhým krokem byl drobný redesign webu, kdy jsme jsme upravili dle požadavků klienta vzhled některých tlačítkem, fungování záložek v detailu inzerátu a na podstranách jsme změnili vzhled a výšku hlavičky. Poslední a nejsložitější věcí bylo vytvoření vyhledávací modulu, který filtruje zájezdy a sportovní pobyty dle kategorií nebo podle detailů pobytu.

Proč využít služby pražské cestovní kanceláře s úsměvem?

Čeká vás díky skvělým cvičitelkám propracovaný kvalitní program rozmanitých druhů cvičení, s využitím špičkových pomůcek na redukci, zpevnění a rehabilitaci. Více na www.cksusmevem.cz.

Vladimír Vaněk

Bohaté znalosti redakčního systému Joomla uplatňuje každý den při tvorbě či úpravě Joomla webů. Virtuemart, K2, Joomleague to je jen zlomek rozšíření, které má v malíku. Ve volném čase se prohání na kole po východních Čechách...