středa, 14 duben 2010 17:00

Absolvovali jsme SEO školení u Marka Prokopa

8. a 9. dubna jsem se zúčastnili školení u Marka Prokopa, guru českého SEO, které Marek kdysi definoval jako optimalizaci pro vyhledávače. Od té doby toto označení u nás zdomácnělo a spousta lidí ho používá jako definici této složité problematiky. Dnes už SEO není optimalizací pro vyhledávače, ale spíše optimalizací obsahu pro vyhledávané dotazy. Správný optimalizér by neměl optimalizovat pro vyhledávače, ale spíše pro oblasti, které návštěvníci intenrnetu hledají.

I přes naše rozsáhlé znalosti této problematiky jsme se dozvěděli spoustu užitečných informací, díky kterým budeme moci našim klientům nabídnout ještě kvalitnější služby v SEO oblasti. Pokud přemýšlíte, že byste chtěli do této problematiky hlouběji proniknout, tak vám kurz Marka Prokopa vřele doporučujeme. Více na www.prokopsw.cz.

Vladimír Vaněk

Bohaté znalosti redakčního systému Joomla uplatňuje každý den při tvorbě či úpravě Joomla webů. Virtuemart, K2, Joomleague to je jen zlomek rozšíření, které má v malíku. Ve volném čase se prohání na kole po východních Čechách...