Novinky

Pravidelně přinášíme aktuality a novinky z naší tvorby. Reference mluví za nás. Sledujte, jak se vyvíjí naše studio, s kým spolupracujeme, na čem zrovna pracujeme.

čtvrtek, 29 květen 2014 10:21

Upgrade Virtuemartu pro eshop Dárky pro ženy

darky-prozenyKoncem května jsme provedli systémový upgrade eshopu www.darky-prozeny.cz, který běžel na staré verzi Virtuemart 1.1. Součástí zakázky byla aktualizace redakčního systému Joomla na verzi J 2.5 a upgrade Virtuemartu na verzi VM 2.6. Samozřejmostí bylo přenesení veškerého textového obsahu webu, stejně tak i všech informací v eshopu. Zmigrovali jsme tak komplet uživatele, objednávky, produkty, slevy a ceny, obrázky i související položky... Kromě toho jsme také vytvořili zbrusu novou šablonu z dodaného grafického návrhu. Pokud tedy hledáte někoho, kdo Vám vytvoří design eshopu Virtuemart podle Vašich představ, jste na správné adrese.

kavarna-prvni-republikaPo ročním provizoriu, kdy webovou prezentaci pardubického café baru První republika tvořil pouze informační leták, jsme konečně obdrželi podklady pro vytvoření plnohodnotného webu. Důraz byl kladen na vizuální podobu kavárny, proto se použily fotky interiéru, které dominují hlavičce webu na úvodní straně. Kavárna je laděna do prvorepublikového stylu a nabízí kvalitní italskou kávu Moreno a vybrané sladké dobroty. Více info na www.prvni-republika.cz.

čtvrtek, 22 květen 2014 10:12

Jedeme na dovolenou si lebedí online

V půlce května jsme předali k naplnění web www.jedemenadovolenou.cz. Jak název domény napovídá, jedná se o cestovatelský web, který si klade za cíl přinášet informace o zajímavých dovolenkových destinacích jak u nás, tak i v zahraničí. Součástí webu, který je postaven na redakčním systému Joomla 3.2, je fotogalerie, blog a propracovaný systém publikování článků, který obstarává rozšíření K2. Pokud hledáte zajímavý tip na dovolenou například v rakouských Alpách, pak doporučujeme zavítat na tento pěkný webík. Součástí zakázky bylo také vytvoření logotypu.

úterý, 20 květen 2014 10:08

One page web pro CIE

cieStylovka na Joomle v podobě jednostránkového webu pro Centrum inteligentní energietiky, to je web www.cie-trinec.cz. Dodaný grafický návrah jsme převedli do šablony pro redakční systém Joomla 2.5, veškerý obsah tvoří jedna stránka, která je dynamicky rozparcelovaná do několika oblastí. Zajímavostí jsou také dodatečné informace o produktech, které se vysouvají do pop-okna. Web je dvojjazyčný a plně responzivní. 

čtvrtek, 10 duben 2014 13:53

Další kompletní Joomla upgrade

Počátkem dubna jsme provedli bezpečnostní aktualizaci webu HondaCBF, který se, jak název vypovídá, zaměřuje na motorky Honda CBF. Web běžel na starém verzi redakčního systému Joomla 1.5, který byl denně terčem hackerů, kteří využívali bezpečnostní díry systému. 

Naším úkolem bylo celý web překlopit do verze Joomla 2.5, součástí migrace byl upgrade článků, fotogalerie, diskuzní fora, šablony a komunitního řešení Community Builder. Více na www.hondacbf.cz. je zajímavé, že Joomla šablona vytvořená pomocí programu Artisteer byla pro novou Joomlu nepoužitelná a musela se dost upravit. To naše ručně programované šablony tento problém při upgradu nemají...

čtvrtek, 10 duben 2014 13:48

Redesign webu pro Seychelles-czech.cz

V březnu jsme provedli upgrade prezentace webu www.seychelles-czech.cz, která běžela na starší verzi Joomla 1.5. Web byl zmigrován na novější verzi redakčního systému Joomla při zachování všech zpětných odkazů. Web byl obléknut do slušivého designu v podobě šablony z dílny Joomlart.com. Doplnili jsme kontaktní formuláře pod všechny tématické články a celý web graficky urovnali. Pokud uvažujete o založení offshore společnosti v daňovém ráji, pak doporučujeme tento web navštívit.

neděle, 30 březen 2014 11:00

Nový web pro HSK cycling

V půlce března spatřily světlo světa nové stránky hradeckého cyklistické stáje HSK Cycling. Spřátelený oddíl hobby cyklistů dostal zbrusu nové stránky na redakčním systému Joomla. Součástí stránek je fotogalerie, videogalerie, kalendář akcí a víceúrovňová administrace webu. Více info na www.hsk-cycling.cz.

opravy-karbonuSpustili jsme nový partnerský web zaměřený na opravy karbonových rámů, hokejek a dalších dílů z tohoto populárního materiálu. Designová prezentace, která staví na fotkách karbonových oprav, je postavena na redakčním systému Wordpress. Více informací naleznete na www.oprava-karbonu.cz

pondělí, 24 únor 2014 13:16

Nový eshop se šperky z chirurgické oceli

Zkraje února jsme spustili náš nový, redesignový eshop nabízející ocelové šperky. Původní verze tohoto internetového obchodu běžela na Joomle 1.5 a Virtuemartu 1.1, takže jsme provedli jeho upgrade na verzi Virtuemart 2.0. Tato verze eshopu nabízí více funkcí a pohodlnější ovládání. Eshop je opět napojen na 2 velkoobchody se šperky.a každý den dochází k aktualizaci sortimentu. Obchod je navíc doplněn o automatické generování a posílání faktur. Díky tomu zbyde více času na vlastní údržbu položek v eshopu. Eshop naleznete na adrese www.ocel-sperky.cz.

Dalším eshopem, který se může těšit z propojení s velkoobchodem jsou webovky http://prim-hodinky.eu/. pro tento eshop na Virtuemartu 2.0 jsme realizovali kompletní napojení celé kolekce hodinek značky Prim. Součástí napojení byl je pravidlený import cen a skladových zásob, navíc jsme také zajistili natažení parametrů hodinek a ajaxové vyhledávání dle zvolených parametrů. Jednoduše si tak zvolíte hodinky podle zaměření, typu skla, strojku či řemínku.

linumPrvním naším webem v novém roce se stala prezentace švédské značky Linum, kterou u nás zastupuje obchod Fantazie - bytové doplňky. Pokud sháníte do své domácnosti neotřelé textilní doplňky, pak určitě navštivte web věnovaný této značce - www.linum.cz. Široký výběr zástěr, chňapek, povlaků na polštáře či plédů v různých barevných kombinacích uspokojí i toho nejnáročnějšího designéra. 

Prezentaci Zrak.cz a danovy-por.cz, které běžely na zastaralé verzi cms Joomla 1.5, jsme updatovali na aktuální verzi redakčního systému Joomla 2.5. Více na www.zrak.cz a www.danovy-por.cz. Pokud potřebujete pomoci s aktualizací svého redakčního systému, neváhejte nás kontaktovat.

Pro eshop s dětskými hračkami a oblečením jsme zajistili XML import z velkoobchodu. Eshop tak nyní každý den aktualizuje svůj sklad a aktuálnost výrobků pravidelným importem z VO. Více na www.animacci.cz