Novinky

Pravidelně přinášíme aktuality a novinky z naší tvorby. Reference mluví za nás. Sledujte, jak se vyvíjí naše studio, s kým spolupracujeme, na čem zrovna pracujeme.

neděle, 05 duben 2009 19:38

Máme nový design

Spustili jsme zbrusu novou prezenataci našeho studia. Web se dočkal redesignu po více jak dvou letech. Stránky jsou vytvořené v našem oblíbeném redakčním systému Joomla. Pozornost věnujte sekci reference, kde naleznete naši grafickou a www tvorbu přehledně roztříděnou do jednotlivých kategorií.
čtvrtek, 05 březen 2009 09:59

Nová prezentace Johan Enviro

V březnu jsme spustili novou prezentaci firmy Johan Enviro - výrobce a dodavatele sorbentních materiálů. Důraz byl kladen na prezentaci výrobků a jednotlivých řad sorbentních materiálů. V hlavičce jsme použili proměnlivou prezentaci výrobků a jejich použití v akci. Součástí stránek je fotogalerie a také možnost prolistovat si firemní katalog. Stránky jsou připravené pro spuštění ve více jazycích - zbývá jen doplnit příslušné překlady. Více na www.johanenviro.eu.

Od prosince 2008 spolupracujeme s agenturou Vaněk-agency. Vytvořili jsme jí stránky závodu na horských kolech Cyklomaraton Česká Třebová. Kromě správy obsahu se podílíme také na aktualizaci přihlášených závodníků.

neděle, 04 leden 2009 13:21

Spolupracujeme s Out Of Office

Od ledna 2009 jsme převzali správu eshopů společnosti Out Of Office. U dvou z nich jsme zajistili převod do nové verze redakčního systému Joomla. Kromě každodenní správy a kontroly stránek zajišťujeme také SEO analýzy a optimalizaci jednotlivých obchodů na vybraná klíčová slova.

Strana 22 z 22