Novinky

Pravidelně přinášíme aktuality a novinky z naší tvorby. Reference mluví za nás. Sledujte, jak se vyvíjí naše studio, s kým spolupracujeme, na čem zrovna pracujeme.

pondělí, 26 březen 2012 16:53

Letní motoristická sezona již začala

Letní motoristická sezona již zaklepala na dveře, proto jsme provedli aktualizaci sortimentu v eshopech našeho klienta. V internetovém obchodě Protektory Vraník jsme aktualizovali sortiment letní protektorů, dále jsme přidali litá kola Gepard a upravili široký sortiment hliníkových kol RSW. Rozsahem podobnou aktualizaci podstoupil i eshop na adrese www.Alukola-levnepneu.cz.

pondělí, 26 březen 2012 16:50

Nový web pro poslankyni Drastichovou

drastichova-smallNa přelomu února a března jsme realizovali převod starého webu poslankyně Jany Drastichové na redakční systém Joomla. Hlavní důraz byl kladen na přehlednou administraci, kterou cms joomla splňuje. Součástí webu je fotogalerie, kalendář a také odkazy na sociální kanály google+, facebook či twitter, které poslankyně využívá. Více info na www.janadrastichova.cz

jedigardens-small

Nový designový web jsme realizovali pro pražský ateliér zahradní tvorby - Jedigardens.cz. Součástí stránek je online prohlížení publikační činnosti ateliéru formou článků v pdf, které byly uveřejněny v časopise Dům a zahrada. Bohatá fotogalerie plná krásných fotek exteriérů je samozřejmostí. Hlavičce webu dominuje dynamická animace velkých fotek realizací ateliéru. Více informací na stránkách www.jedigardens.cz.

čtvrtek, 09 únor 2012 11:44

Nová kvízová soutěž pro ekontejnery.cz

Od února běží na stránkách ekontejnery.cz nová kvízová soutěž na téma "Víte, jak správně třídit odpad?". Kvízová soutěž z naší dílny spočívá v zodpovězení 15 otázek, z nichž pro zdárné dokončení kvízu musíte mít 80% odpovědí správně. Při rovnosti bodů rozhoduje rychlejší čas. Otázky se pro každý pokus generují náhodně z baterie otázek. Stejně tak i jednotlivé možnosti odpovědí jsou vždy v jiném pořadí. Zkuste své štěstí a třeba vyhrajete mp3 přehrávač či digitální fotoaparát. Stránky Ekontejnery.cz se zabývají problematikou třídění odpadu v Pardubickém kraji a realizovali jsme před dvěma lety. 

úterý, 07 únor 2012 11:32

Karolina Peake má redesignovaný web

karolina-peake-mNa konci minulého roku jsme redesignovali web Karoliny Peake, který tak rozšířil řadu webů z naší dílny pro politické subjekty. Kromě webu Karoliny Peake, vicepremiérky pro boj s korupcí, jsme realizovali web ministra dopravy Pavla Dobeše a také internetové stránky místopředsedkyně Poslanecké sněmovny ČR Kateřiny Klasnové. V prosinci jsme také upravili webovou prezentaci klubu Věcí veřejných na Praze 1

čtvrtek, 02 únor 2012 10:05

Nový web pro pizzerii Il Pomodoro

Pro pražskou pizzerii Il Pomodoro jsme vytvořili nové internetové stránky. Pizzerie působí v OC Nový Smíchov a Novodvorská Plaza. Čistě statické stránky jsou doplněny o přehledný jídlení lístek. Pizzeria Il Pomodoro nabízí již 10 let to nejlepší z italské kuchyně. Příjemný a ochotný personál je každodenně připraven postarat se o vás a doporučit vám cokoliv z široké nabídky. Více na www.ilpomodoro.cz

úterý, 24 leden 2012 15:20

GoldPrague - pražské kluby trochu jinak

goldprague-small"Prague best parties in its best clubs", tak zní myšlenka nových stránek, které přinášejí to nejlepší z pražských klubů. Chcete navštívit pražské hudební či taneční kluby a neplatit horentní sumu za vstupné a ještě dostat dárek? Pak navštivte stránky GoldPrague. Přestože je tento projekt mířen především na cizince, nabídku mohou využít i čeští návštěvníci. Více info na www.goldprague.cz.

středa, 04 leden 2012 14:36

Redesign pro Pneuhabrman

pneuhabrman-mPro pneuservis Habrman v České Třebové jsme vytvořili novou webovou prezentaci. Součástí stránek je fotogalerie a eshop ve formě katalogu. Na úvodní straně je zvýrazněný přehled poskytovaných služeb a také novinky z katalogu litých kol a pneumatik. Za zmínku stojí horká novinka v pneuservisu, kterou je myčka litých kol a hustění pneu dusíkem. Více na www.pneuhabrman.cz.

Do nového roku jsme vstoupili aktualizací všech našich prezentací u hostingové firmy Savana.cz. Z důvodu ukončení podpory verze PHP 5.2 jsme provedli update všech prezentací na tomto hostingu, ty nově běží na serverech s PHP 5.3.

čtvrtek, 22 prosinec 2011 21:27

Nové webovky pro Koncedo

koncedo-m KONCEDO s.r.o. působí jako poradenská agentura. Úspěšně spolupracuje nejenom s městskými a obecními úřady, ale i významnými firmami. Společnost se zabývá přípravou, realizací a řízení projektů z veřejného sektoru. V první fázi jsme vytvořili firemní logotyp, druhým krokem pak bylo zhotovení internetové prezentace. Více na www.koncedo.cz.

 

pondělí, 12 prosinec 2011 11:37

Redesign pro Hotel Bravo

hotelbravo-mHotel Bravo v České Třebové se dočkal po 3 letech redesignu svých webovek. Původní prezentaci taktéž z naší dílny jsme nahradili novou grafikou, jako redakční systém zůstala osvědčená Joomla. Nově jsme stránky rozšířili o rezervační formulář, proklik na facebook a také o překladač obsahu, o který se stará služba Google translate. Více o českotřebovském hotelu, který se dříve jmenoval Hotel Korado, na www.hotelbravo.cz.

pátek, 02 prosinec 2011 14:26

Odpady v Pardubicích v nové podobě

roc-smallRegionální odpadové centrum Pardubického kraje, jehož provozovatelem je Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje, má nový web. Inovované stránky běží na redakčním systému Joomla. Web se zabývá problematikou odpadů, naleznete zde informace o sběrných dvorech v Pardubickém kraji a spoustu dalších užitečných informacích, třeba jak správně třídit odpad. Více na www.odpadypk.cz

pondělí, 14 listopad 2011 12:23

Hotel Atlas v novém hávu

hotel-atlas-smallHotel Atlas ve Velké Úpě v Krkonoších má nový web. Původní starou verzi jsme nahradili novou vícejazyčnou prezentací. O překlad obsahu se stará služba Google translation. Web ja laděn do stejných barev, jako je budova hotelu. 

Hotel Atlas je zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru lyžařského areálu Velká Úpa, přímo u tamní silnice. Hotel disponuje vlastním parkovištěm a garážemi. Součástí webu je fotogalerie a objednávkový formulář. Více na www.hotelatlas.cz.