Novinky

Pravidelně přinášíme aktuality a novinky z naší tvorby. Reference mluví za nás. Sledujte, jak se vyvíjí naše studio, s kým spolupracujeme, na čem zrovna pracujeme.

středa, 28 srpen 2013 09:14

Ifantazie.cz má nový blog

Pro společnost Fantazie, bytové doplňky s.r.o, jsme založili nový blog na populárním blogovacím serveru Blogspot.com. Cílem je přinášet na blogu zajímavé informace ze světa bydlení a bytových doplňků a zároveň získávat kvalitní zpětné odkazy pro lepší výsledky ve vyhledávačích. Více info o blogu o bydlení.

pondělí, 05 srpen 2013 15:15

Subdodávky pro eshop Bushmanshop

bushmanNa přelomu července a srpna se do ostrého provozu spustil nový eshop značky Bushman. Do toho eshopu běžícím na řešení Virtuemart jsme subdodali některé dílčí prvky na míru. Především jednokrokový nákupní proces, kdy na jedné stránce můžete pohodlně vybrat dodací adresu, případně se zaregistrovat, vybrat si poštovné a druh platby. Dále jsme zajistili kompletní a pravidelný import zboží z velkoskladu. Nově se synchronizuje také kusová dsotupnost jak pro varianty tak pro mateřsé produtky. Jakmile se zboží vyprodá, vypíná se jeho zobrazení v eshopu. Více info na eshopu www.bushmanshop.cz/

Na přelomu července a srpna jsme zajistili kompletní napojení eshopu Protektory Vraník na účetní systém Pohoda. Tento eshop běží na redakčním systému Joomla a eshopovém rozšíření Virtuemart a nyní je kompletně synchronizován se skladovými zásobami. Z Pohody se do eshopu exportují položky s obrázky, skladovou dostupností i parametry, obráceně pak putují do Pohody objednávky. Pokud hledáte levné pneu Vraník a kvalitní hliníková kola, navštivte eshop Protektory Vraník - www.protektory-vranik.cz.

V půlce července jsme upgradovali další joomla web, tentokrát se na nás obrátilo Občanské sdružení­ Respekt a tolerance, které se zabývá dokumentací­ historie a kultury bývalých židovskách komunit v Lošticích, Mohelnici a Úsově. jejich starší web v redakčním systému Joomla byl díky bezpečnostní díře JCE editoru hacknutý.  Chybzu jsme opravili a web zmigrovali na nejnovější verzi csm Joomla 2.5. Součástí převodu byla migrace šablony, veškerého obsahu, a to i anglické jazykové mutace. Více info o sdružení na www.respectandtolerance.com.

Pro Chotěbořské strojírny jsme navrhli novou grafickou podobu webu, který je vytvořen v redakčním systému Joomla, do kterého jsme zmigrovali původní statický web. Součástí stránek je flashová animace v hlavičce a web je vícejazyčný. Detailní info na www.chss.cz

V měsíci červnu jsme realizovali reklamní kampaň ve vyhledávačích na podporu návštěvnosti webu www.navstevnik.cz, který se věnuje turistické oblasti Chrudimska-Hlinecka. Jednalo se vytvoření a sledování PPC kampaní na seznamu a googlu a bannerovou reklamu na webech zaměřených na tábory a táboření. 

pondělí, 10 červen 2013 22:01

Joomla stránky pro Modemtec

V květnu jsme realizovali migraci stránek společnosti Modemtec na redakční systém Joomla. Dodaný grafický návrh byl převeden do cms Joomla 2.5, katalog produktů pak vytvořen přes rozšíření K2, vícejazyčná verze je poháněná doplňkem Falang. Součástí stránek je klient pro stahování souborů. Více na www.modemtec.cz

pondělí, 10 červen 2013 21:53

Webovky pro značku ASA Selection

Začátkem června jsme spustili novou prezentaci zaměřenou na bytové doplňky německé značky ASA Selection. Na stránkách www.asaselection.cz naleznete detailní informace o 4 řadách této prestižní značky, které se dále dělí na jednotlivé kolekce podle použitého materiálu a zaměření. ASA Selection je známá především svou kolekcí kvalitní bytové keramiky s precizním a nadčasovým designem Pokud hledáte zajímavý doplněk do Vašeho interiéru, pak určitě navštivte stránky ASA Selection z naší dílny. 

pátek, 17 květen 2013 09:02

Upgrade Joomla webu pro Devcom

Pro společnost Devcom působící v oblasti automobilového průmyslu jsme realizovali migraci jejich webu z verze redakčního systému Joomla 1.5 na novou verzi 2.5. Součástí aktualizace systému Joomla byl i převod přeloženého obsahu v jazykovém rozšíření Joomfish, které jsme nahradili komponentou Falang. Převeden tak byl veškerý obsah včetně překladů, formulářové rozšíření, newsletterová komponenta a nasazeno bylo rozšíření pro pokročilou registraci přímo do dílčích skupin uživatelů. Více na www.devcom.cz

 

pátek, 17 květen 2013 08:56

Oprava hacknutých joomla webů

V měsíci květnu jsme plnili roli záchranářů, sice jsme neměli červené plavky, ale naši pomoc klienti také ocenili. Trojice napadených webů, které podcenily aktualizaci, jsme odvirovali a provedli bezpečnostní aktualizace. Nyní by weby měly být dostatečně zabezpečeny proti dalším útokům, které využívají díry v redakčním systému a jeho rozšířeních. Pokud se Vám něco podobného stalo, hosting Vám poslal varovný email, nebo rovnou odstavil prezentaci, neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme Vám problémy s bezpečnostní webů vyřešit.

pátek, 17 květen 2013 08:50

Pizzeria Il Pomodoro po redesignu

Pražská pizzeria Il Pomodoro, pro kterou jsme před více jak rokem udělali přechodnou verzi stránek, se může těšit z nového webu. Důraz byl kladen na dynamický design s animací fotek v hlavičce. Více na www.ilpomodoro.cz.

hnutiusvitNa konci dubna jsme vypustili do světa internetu nové stránky, které prezentují nově vzniklé hnutí Úsvit přímé demokracie. Součástí stránek je dynamický jquery carusel, osvědčený kalendář akcí jevents, kontaktní formulář a další drobnosti. To vše postaveno na našem oblíbeném redakčním systému Joomla. Za zmínku stojí také série 10 kreslených vtipů od kreslíře Petra Urbana. Více na www.hnutiusvit.cz.

sobota, 20 duben 2013 10:56

Nové stránky pro společnost Rosch

V půlce dubna jsme spustili nové stránky společnosti Rosch, která se zaměřuje na prodej a servis komunikačních systémů Siemens HiPath / HiCom. Webová prezentace běží na redakčním systému Joomla 2.5. Součástí stránek je objednávkový formulář pro servis, za zmínku stojí také jquery carusel na úvodní straně. Více info na www.rosch.cz